KSB membraanafsluiter 16RP 1/2"
Verfügbar
Begrenzte Verfügbarkeit
Auf Bestellung
| SKU | Name | Bruttopreis | Anzahl | Verpackung | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20052244 |
KSB Membranventil 16RP 1/2"
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20052245 |
KSB Membranventil 16RP 2 1/2"
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20052259 |
KSB Membranventil 16RP 2"
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20052246 |
KSB Membranventil 16RP 3"
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20052255 |
KSB Membranventil 16RP 3/4"
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20052256 |
KSB Membranventil 16RP 4/4"
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20052257 |
KSB Membranventil 16RP 5/4"
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20052258 |
KSB Membranventil 16RP 6/4"
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Nachfolgend finden Sie alle Informationen zum ausgewählten Artikel:
SKU: 195827
Referenz Hersteller M255A001
KSB. Sisto RP. Membraanafsluiter conform DIN/EN met flenzen of draadmofaansluiting, recht model, afdichting in doorlaat en naar buiten via een ondersteund en ingesloten membraan, huis met coating of bekleding, klepstandindicatie met geïntegreerde spindelbeveiliging, alle werkende delen die buiten het bedrijfsmedium liggen zijn onderhoudsvrij.
Membraanafsluiter
| Materiaal membraan | EPDM |
| Materiaal kopstuk | Overig |
| Nominale diameter | 1/2" (15) |
| Aansluiting 1 | Binnendraad cilindrisch BSPT-Rp (ISO 7-1 / EN 10226-1) |
| Aansluiting 2 | Binnendraad cilindrisch BSPT-Rp (ISO 7-1 / EN 10226-1) |
| Druckstufe Artikel | PN 16 |
| Max. Druckunterschied bei 20 °C | 16bar |
| Medizinisch sauber | Nein |
| Bedienung | Handrad |
| Rechtwinklige Ausführung | Nein |
| Spindel und/oder Handrad ansteigend | Ja |
| Mit Standanzeiger | Ja |
| Länge Anschluss 1 | 15mm |
| Länge Anschluss 2 | 15mm |
| Nennbaugröße | sonstige |
| Höhe Handgriff/Handrad | 87mm |
| Länge Handgriff/Durchmesser Handrad | 63mm |
| Winkel der Spindel | 90° |