Aanvoerflexibel gevlochten ommanteling inox L700mm 3/4"FF D20
Verfügbar
Begrenzte Verfügbarkeit
Auf Bestellung
| SKU | Name | Bruttopreis | Anzahl | Verpackung | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20023795 |
Aanvoerflexibel gevlochten ommanteling inox L1000mm 3/4"FF D20
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20023793 |
Aanvoerflexibel gevlochten ommanteling inox L500mm 3/4"FF D20
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20023796 |
Aanvoerflexibel gevlochten ommanteling inox L500mm 4/4"FF D26
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20023794 |
Aanvoerflexibel gevlochten ommanteling inox L700mm 3/4"FF D20
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20023797 |
Versorgungsslauch Edelstahlumflechtung L1000mm 4/4"IG D26
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20023798 |
Versorgungsslauch Edelstahlumflechtung L500mm 5/4"IG D33
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Nachfolgend finden Sie alle Informationen zum ausgewählten Artikel:
SKU: 521681
Verfügbare Verpackungen
Um Ihre Lagerung zu erleichtern, bieten wir die Möglichkeit, eine andere Verpackung zu erhalten.
In 95% der Fälle wird diese Verpackung eingehalten.
Gelegentliche logistische Einschränkungen können jedoch Anpassungen erfordern
| Anzah | Verpackung |
|---|---|
| 1 | Stuk |
| 5 | Zakje |
Aanvoerflexibel FF, gevlochten ommanteling in inox. Maximum temperatuur: 110°C.
Flexibele metalen aansluitslang
| Kwaliteitsklasse | Overig |
| Materiaal | Roestvrijstaal (RVS - inox) |
| Binnendiameter slang | 20mm |
| Aansluiting 1 | Binnendraad |
| Nominale diameter aansluiting 1 | 3/4" (20) |
| Aansluiting 2 | Binnendraad |
| Nominale diameter aansluiting 2 | 3/4" (20) |
| Geschikt voor drinkwater | Ja |
| Geschikt voor gekoeld water | Ja |
| Geschikt voor olie | Nee |
| Max. mediumtemperatuur (continu bedrijf) | 110°C |
| Maxi. druk | 10bar |
| Met omvlechting | Ja |
| Met afdichtingsmateriaal | Ja |
| Werkende lengte | 700mm |
| Lengte | 700mm |