Aanvoerflexibel vlechtwerk inox moer Fxbocht/moer F D13 1/2" FF L1200mm
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20017366 |
Aanvoerflexibel vlechtwerk inox moer Fxbocht/moer F D13 1/2" FF L1200mm
|
Stock central:
|
TEC Lomme:
|
|
|
|
| 20017367 |
Aanvoerflexibel vlechtwerk inox moer Fxbocht/moer F D13 3/4" FF L1000mm
|
Stock central:
|
TEC Lomme:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 200548
Conditionnements disponibles
Afin de faciliter votre stockage, nous offrons la possibilité de recevoir un conditionnement différent.
Dans 95% des situations, ce conditionnement sera respecté.
Des contraintes logistiques occasionnelles peuvent cependant nécessiter des ajustements.
| Quantité | Emballage |
|---|---|
| 1 | Stuk |
| 10 | Zakje |
Aanvoerflexibel vlechtwerk inox - F x bocht. Geschikt voor drinkbaar water. Nominale temperatuur: 90°C - Maximum temperatuur: 110°C, nominale druk: 10 bar - maximum druk: 22 bar. Gevlochten ommanteling uit roestvrij staal AISI 304, rubber uit EPDM.
Flexibele metalen aansluitslang
| Kwaliteitsklasse | Overig |
| Materiaal | Roestvrijstaal (RVS - inox) |
| Binnendiameter slang | 13mm |
| Aansluiting 1 | Binnendraad |
| Nominale diameter aansluiting 1 | 1/2" (15) |
| Aansluiting 2 | Binnendraad |
| Nominale diameter aansluiting 2 | 1/2" (15) |
| Geschikt voor drinkwater | Ja |
| Geschikt voor gekoeld water | Ja |
| Geschikt voor olie | Nee |
| Max. mediumtemperatuur (continu bedrijf) | 110°C |
| Maxi. druk | 18bar |
| Met omvlechting | Ja |
| Met afdichtingsmateriaal | Ja |
| Werkende lengte | 1200mm |
| Lengte | 1200mm |