Comap euroconus aansluitnippel O-ring afdichting messing verdelers 3/4"Mx3/4"EC
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20026450 |
Comap adaptateur eurocone joint torique étanchéité collecteurs laiton 1/2Mx3/4EC
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20033691 |
Comap adaptateur eurocone joint torique étanchéité collecteurs laiton 3/4Mx3/4EC
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 658969
Référence fournisseur: 98105661
Comap. Euroconus aansluitnippel met O-ring voor afdichting van profielmessing verdelers ref. 835E-VI835PE-7359G.
Fitting met 2 aansluitingen
| Materiaal aansluiting 1 | Messing |
| Kwaliteitsklasse aansluiting 1 | CuSn5Zn5Pb2 |
| Oppervlaktebehandeling aansluiting 1 | Overig |
| Oppervlaktebescherming aansluiting 1 | Geen (onbehandeld) |
| Materiaal aansluiting 2 | Overig |
| Oppervlaktebehandeling aansluiting 2 | Overig |
| Kwaliteitsklasse aansluiting 2 | Overig |
| Oppervlaktebescherming aansluiting 2 | Overig |
| Vorm | Recht |
| Uitvoering | Overig |
| Bochthoek | 0° |
| Bochtstraal | 0mm |
| Excentrisch | Nee |
| Verlopend | Nee |
| Systeemgebonden | Ja |
| Nominale diameter aansluiting 1 | 3/4" (20) |
| Uitwendige buisdiameter aansluiting 1 | 0mm |
| Wanddikte aansluitleiding, aansluiting 1 | 3mm |
| Wanddikte aansluiting 1 | 3mm |
| Aansluiting 1 | Overig |
| Contourcode aansluiting 1 | Overig |
| Nominale diameter aansluiting 2 | Overig |
| Uitwendige buisdiameter aansluiting 2 | 27mm |
| Wanddikte aansluiting 2 | 3mm |
| Wanddikte aansluitleiding, aansluiting 2 | 3mm |
| Contourcode aansluiting 2 | Overig |
| Aansluiting 2 | Euroconus (geen norm) |
| Hoofdkleur fitting | Brons |
| Materiaal afdichting | EPDM |
| Met stootnok/-rand | Nee |
| Zeta-waarde | 0 |
| Lengte | 0mm |
| Trekvast | Nee |
| Lengte aansluiting 1 | 0mm |
| Lengte aansluiting 2 | 0mm |
| Werkende lengte aansluiting 1 | 0mm |
| Werkende lengte aansluiting 2 | 110mm |
| Sleutelwijdte | 0mm |
| Sleutelwijdte wartel | 0mm |
| Max. werkdruk bij 20 °C | 10bar |
| Max. bedrijfsdruk bij max. medium temperatuur | 10bar |
| Met thermische isolatie | Nee |
| Ringstijfheidsklasse | Overig |
| Standard Dimension Ratio (SDR) | 0 |
| Met afdichtingsmateriaal | Nee |
| Afgesloten | Nee |
| Met aftapper | Nee |
| Met aansluitingsindicator | Nee |
| Met ontluchter | Nee |
| FM keur | Nee |
| LPCB keur | Nee |
| UL-keuring | Nee |
| ULC keurmerk | Nee |
| VdS keur | Nee |
| DIN-CERTCO certificaat | Nee |
| Met TUV goedkeuring | Nee |
| DVGW-keur voor gas | Ja |
| Gecertificeerd volgens NF 545 | Ja |
| DVGW-keur voor water | Ja |
| Certificatie gas QA | Nee |
| KIWA-keuring | Ja |
| Type goedkeuring volgens BBR / EKS | Nee |
| KOMO-keur | Ja |
Certificats
| CERT_440001f | Télécharger |
| CERT-440001f | Télécharger |