Geberit Mepla buis per rol 50m D26
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20019967 |
Geberit Mepla Rohr pro Rolle 50m D16
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20012925 |
Geberit Mepla Rohr pro Rolle 50m D20
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20012883 |
Geberit Mepla buis per rol 50m D26
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 402013
Référence fournisseur: 603.110.00.1
MEPLA 603110001 BUIS 26 RL/50M
Meerlagenbuis glad
| Kwaliteitsklasse binnenlaag | Overig |
| Materiaal binnenlaag | Kunststof |
| Materiaal buitenlaag | Kunststof |
| Kwaliteitsklasse tussenlaag | Overig |
| Materiaal tussenlaag | Aluminium |
| Kwaliteitsklasse buitenlaag | Overig |
| Aantal lagen | 3 |
| Nominale diameter | DN 20 |
| Wanddikte | 3mm |
| Uitwendige buisdiameter | 26mm |
| Mediumtemperatuur (continu bedrijf) | 70°C |
| Max. werkdruk bij 20 °C | 10bar |
| Muuroppervlakteruwheid | 7mm |
| Expansiecoëfficiënt | 0.03mm/(m.K) |
| Kleur buis | Zwart |
| Met bemantelde buis | Nee |
| Met thermische isolatie | Nee |
| Kleur thermische isolatie | Overig |