Geberit Meplatherm meerlagenbuis per rol 100m d16
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20071262 |
Geberit Meplatherm Mehrschichtrohr an der Bar 5m d20
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20071260 |
Geberit Meplatherm Mehrschichtrohr pro Rolle 100m d16
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20071263 |
Geberit Meplatherm Mehrschichtrohr pro Rolle 25m d16 vorgedämmt 6mm rot
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
Leveranciers-referentie: 601.230.00.1
Meerlagenbuis glad
| Kwaliteitsklasse binnenlaag | PE-RT II |
| Materiaal binnenlaag | Kunststof |
| Materiaal buitenlaag | Kunststof |
| Kwaliteitsklasse tussenlaag | Overig |
| Materiaal tussenlaag | Aluminium |
| Kwaliteitsklasse buitenlaag | PE-RT II |
| Aantal lagen | 3 |
| Glasvezel versterkt | Nee |
| Diffusiedicht | Ja |
| Nominale diameter | DN 12 |
| Wanddikte | 2.25mm |
| Rohraußendurchmesser | 16mm |
| Systemgebunden | Ja |
| Mediumtemperatur (Dauerbetrieb) |
0°C 70°C |
| Max. Betriebsdruck bei max. Mediumtemperatur | 10bar |
| Max. Mediumtemperatur (kurzzeitig) | 80°C |
| Wandrauheit | 0.007mm |
| Flexibel | Ja |
| Ausdehnungskoeffizient | 0.026mm/(m.K) |
| Min. Biegeradius | 58mm |
| Min. Biegeradius ohne Werkzeug | 64mm |
| Rohrfarbe | weiß |
| Mit Mantelrohr | Nein |
| Mantel-Farbe | weiß |
| Mit Heizband | Nein |
| Mit thermischer Isolierung | Nein |
| Verschlossen | Ja |
| UV-beständig | Nein |
| Halogenfrei | Nein |
| Wasserinhalt | 0.104l/m |
| DIN-CERTCO-Zertifikat | Nein |
| Mit TÜV-Zulassung | Nein |
| DVGW-Siegel für Gas | Nein |
| Typenzulassung nach BBR/EKS | Nein |
Technische fiches
| F20071260n | Download |