Delabie TEMPOSOFT MIX 2 wastafelmengkraan F3/8" 7 sec LH
SKU: 184370
Referenz Hersteller 742500LH
Delabie. TEMPOSOFT MIX 2. Time flow mixer. Soft-touch bediening. Tijdstroom 7 seconden. Debiet vooraf ingesteld op 3 lpm bij 3 bar, instelbaar van 1,4 tot 6 lpm. Manipulatiebestendige stromingsregelaar. Verchroomd lichaam van massief messing. PEX flexibels F3/8" met kranen, filters en terugslagkleppen. Bevestiging versterkt door 2 roestvrijstalen stangen. Zijdelingse temperatuurregeling met lange hendel en regelbare maximumtemperatuurbegrenzer. Geschikt voor personen met beperkte mobiliteit.
Selbstschließende Armatur, mechanisch
| Werkstoff | Messing |
| Bedienung | Hand |
| Oberflächenschutz | verchromt |
| Glanzgrad | glänzend |
| Montageart | Platte/Armaturenloch |
| Anschluss Vorlauf | Schlauch (Verschraubung) |
| Grundfarbe | Chrom |
| Mundstück Wasserhahn | Strahlregler |
| Anschlussmaß Zufuhr | 3/8 Zoll |
| Mit Auslauf | Nein |
| Max. Zapfkapazität (bei 300 kPa) | 6l/min |
| Mit Rosetten/Abdeckplatte | Nein |
| Aufbauhöhe gesamt | 133mm |
| Aufbauhöhe Unterkante Hahnauslass | 85mm |
| Spülzeit einstellbar | Nein |
| Vorsprung Auslauf | 100mm |
| Mit Filter | Ja |
| Geräuschklasse nach EN ISO 3822 | ohne |
| KIWA-Prüfsiegel | Nein |
Anleitungen
| GM_20059269 | Download |