Van Marcke Ondine wastafelmengkraan ééngreeps mat zwart
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20074500 |
Van Marcke Ondine mitigeur lavabo champagne brossé
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20074501 |
Van Marcke Ondine mitigeur lavabo chocolat mat
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20074499 |
Van Marcke Ondine wastafelmengkraan geborsteld goud
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20074498 |
Van Marcke Ondine wastafelmengkraan geborsteld gun metal
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20074497 |
Van Marcke Ondine wastafelmengkraan geborsteld nikkel
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20072975 |
Van Marcke Ondine wastafelmengkraan ééngreeps chroom
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20072976 |
Van Marcke Ondine wastafelmengkraan ééngreeps mat zwart
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
Mengkraan voor lavabo
| VM kleur | Mat zwart |
| Type greep | met één greep |
| Materiaal kraan | Messing |
| Montage | Blad/kraangat |
| Basiskleur | Chroom |
| Aantal kraangaten | 1-gats |
| Aansluitmaat aanvoer | 3/8" (10) |
| Met rozetten/afdekplaat | Ja |
| Max. aftapcapaciteit (bij 300 kPa) | 5.6l/min |
| Totale opbouwhoogte | 191mm |
| Opbouwhoogte onderzijde kraanmond | 100mm |
| Overhang afvoer | 150.5mm |