Outlet
Hansgrohe Talis S wastafelmengkraan ééngreeps Coolstart zonder lediging
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20017104 |
Hansgrohe Talis S wastafelmengkraan ééngreeps Coolstart zonder lediging
|
Stock central:
|
TEC Delémont:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 187997
Référence fournisseur: 72014000
Conditionnements disponibles
Afin de faciliter votre stockage, nous offrons la possibilité de recevoir un conditionnement différent.
Dans 95% des situations, ce conditionnement sera respecté.
Des contraintes logistiques occasionnelles peuvent cependant nécessiter des ajustements.
| Quantité | Emballage |
|---|---|
| 1 | Stuk |
| 10 | Karton |
Hansgrohe. Talis S. Eéngreepswastafelmengkraan ComfortZone 80 Coolstart zonder lediging. Uitsprong 97 mm. Normale straal. Debiet bij 3 bar: 5 l/min. Keramisch cartouche. Temperatuurbegrenzing instelbaar.
Mengkraan voor lavabo
| Type greep | met één greep |
| Uitvoering temperatuurregeling | handmatige bediening |
| Materiaal kraan | Messing |
| Oppervlaktebehandeling | gepolijst |
| Montage | Blad/kraangat |
| Basiskleur | Chroom |
| Accentkleur | Chroom |
| Aantal kraangaten | 1-gats |
| Uitvoering afvoer | vast onderaan |
| Aansluitmaat aanvoer | 3/8" (10) |
| Temperatuurbegrenzing | Ja |
| Max. aftapcapaciteit (bij 300 kPa) | 0.08l/min |
| Totale opbouwhoogte | 179mm |
| Opbouwhoogte onderzijde kraanmond | 68mm |
| Geluidsklasse volgens EN ISO 3822 | Groep I,<= 20 dB(A) |
| Overhang afvoer | 97mm |