Grohe Eurocube Waschtischmischer S-Size
SKU: 163178
Leveranciers-referentie: 2313200E
Beschikbare verpakkingen
Om uw opslag te vergemakkelijken, bieden wij de mogelijkheid om een andere verpakking te ontvangen.
In 95% van de gevallen zal deze verpakking gerespecteerd worden.
Echter, incidentele logistieke beperkingen kunnen aanpassingen vereisen.
| Aantal | Eenheid |
|---|---|
| 1 | Stück |
| 16 | Karton |
Grohe. Eurocube. Einhand-Waschtischbatterie, 1/2" S-Size. GROHE EcoJoy® Technologie für Wasser. In Perfektion bei reduziertem Verbrauch. Einlochmontage. Bedienungshebel aus Metall. GROHE SilkMove® 28 mm Keramik-Kartusche. GROHE StarLight® Chromoberfläche. GROHE EcoJoy® SpeedClean Mousseur 5,7 l/min. Glatter Körper. Flexible Anschlussschläuche. GROHE QuickFixTM Plus. Schnellbefestigungssystem. Temperaturbegrenzer.
Mengkraan voor lavabo
| Type greep | met één greep |
| Materiaal kraan | Messing |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Oppervlaktebehandeling | gepolijst |
| Montage | Blad/kraangat |
| Basiskleur | Chroom |
| Accentkleur | Chroom |
| Aantal kraangaten | 1-gats |
| Aansluiting aanvoer | Slang (schroefkoppeling) |
| Middenafstand | 0mm |
| Uitvoering afvoer | vast onderaan |
| Aansluitmaat aanvoer | 3/8" (10) |
| Uitlooptype | gegoten |
| Mondstuk waterkraan | straalregelaar |
| Met afsluitkraan voor aansluiting van externe toestellen | Nee |
| Met koppelingen | Nee |
| Met rozetten/afdekplaat | Ja |
| Temperatuurbegrenzing | Ja |
| Koudestart funktie | Nee |
| Terugstroombeveiliging volgens EN 1717 | AA |
| Max. aftapcapaciteit (bij 300 kPa) | 5l/min |
| Debietklasse | Zonder |
| Totale opbouwhoogte | 186mm |
| Opbouwhoogte onderzijde kraanmond | 93mm |
| Geluidsklasse volgens EN ISO 3822 | Groep I,<= 20 dB(A) |
| Lagedrukuitvoering | Nee |
| Overhang afvoer | 99mm |
| Type goedkeuring volgens BBR / EKS | Nee |