Outlet
intro Neva geïntegreerde tablet kunstmarmer met 1wastafel 900x500x15mm wit
Verfügbar
Begrenzte Verfügbarkeit
Auf Bestellung
| SKU | Name | Bruttopreis | Anzahl | Verpackung | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20002800 |
intro Neva geïntegreerde tablet kunstmarmer met 1wastafel 600x500x15mm wit
|
Zentrallager:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20002801 |
intro Neva geïntegreerde tablet kunstmarmer met 1wastafel 700x500x15mm wit
|
Zentrallager:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20002787 |
intro Neva geïntegreerde tablet kunstmarmer met 1wastafel 900x500x15mm wit
|
Zentrallager:
|
TEC Delémont:
|
|
|
Nachfolgend finden Sie alle Informationen zum ausgewählten Artikel:
SKU: 928354
intro. Neva Integraal tablet 900x500x15MM, wit.
Wastafelblad
| Uitvoering | Met geïntegreerde waskom(men) |
| Vorm | Rechthoekig |
| Aantal gebruiksplaatsen | 1 |
| Aantal waskommen/waskomuitsparingen | 1 |
| Aantal kraangaten | 1 |
| Aflegdeel | Zonder |
| Breedte | 900mm |
| Diepte | 500mm |
| Dikte | 15mm |
| Materiaal blad | Kunststof |
| Materiaal waskom(men) | Kunststof |
| Kleur blad | Wit |
| Kleur waskom(men) | Wit |
Technisches Datenblatt
| F928354d | Download |