intro Now 45 onderbouwkast B600xD455xH500mm 2 laden Thermo Oak Black
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20054061 |
intro Now 45 sous-meuble 60 cm 2 tiroirs Soft Oak Greige
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20069386 |
intro Now 45 sous-meuble B600xD455xH500mm 2tiroirs Sandstone Oak
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20052715 |
intro Now 45 sous-meuble B600xD455xH500mm 2tiroirs Thermo Oak Black
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20052696 |
intro Now 45 sous-meuble B600xD455xH500mm 2tiroirs blanc
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 946357
intro. Now 45. Onderbouwkast 60 cm met 2 laden. Grepen in optie. Kleur: thermo oak black. Te combineren met de Van Marcke Smart buissifon 20015775
Wastafelonderkast
| Montagewijze | Wand |
| Met blad | Nee |
| Met waskom(men) | Nee |
| Hoogte | 500mm |
| Breedte | 600mm |
| Diepte | 455mm |
| Aantal deuren (totaal) | 0 |
| Aantal schuifladen | 2 |
| Materiaal corpus | Spaanderplaat |
| Materiaal front | Spaanderplaat |
| Kleur corpus | Zwart |
| Kleur front | Zwart |
| Uitvoering handgrepen | Geïntegreerd |
| Met handgrepen | Nee |
| Met kraan | Nee |
| Met handdoekhouder | Nee |
| Met spiegel | Nee |
| Met contactdoos | Nee |
| VM kleur | Thermo Oak Black |
Manuels
| GM_946350 | Télécharger |
| IM_946350 | Télécharger |
Caractéristiques
| SS_946350f | Télécharger |
Garantie
| W946320 | Télécharger |