Van Marcke Ventus 45 Tre onderbouwkast B600xH880xD455mm 2 laden Castello Oak Brown
Verfügbar
Begrenzte Verfügbarkeit
Auf Bestellung
| SKU | Name | Bruttopreis | Anzahl | Verpackung | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20072383 |
Van Marcke Ventus 45 Tre Unterschrank B600xH880xT455mm 2Schubladen Castello Oak Brown
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20072349 |
Van Marcke Ventus 45 Tre Unterschrank B600xH880xT455mm 2Schubladen Charcoal Asche
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20035731 |
Van Marcke Ventus 45 Tre armoire avec socle B600xH880xD455mm 2tiroirs Cosmos
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20035730 |
Van Marcke Ventus 45 Tre armoire avec socle B600xH880xD455mm 2tiroirs Onyx
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20035732 |
Van Marcke Ventus 45 Tre armoire avec socle B600xH880xD455mm 2tiroirs Thermo Oak Black
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20035729 |
Van Marcke Ventus 45 Tre armoire avec socle B600xH880xD455mm 2tiroirs Walnut
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20035727 |
Van Marcke Ventus 45 Tre kast met sokkel B600xH880xD455mm 2 laden Basalt
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20035728 |
Van Marcke Ventus 45 Tre kast met sokkel B600xH880xD455mm 2 laden Oak
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20035726 |
Van Marcke Ventus 45 Tre kast met sokkel B600xH880xD455mm 2 laden wit
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20035906 |
Van Marcke Ventus 45 Tre sous-meuble B600xH880xD455mm 2tiroirs Cashmere
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20037208 |
Van Marcke Ventus 45 Tre sous-meuble B600xH880xD455mm 2tiroirs Chocolat
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20035908 |
Van Marcke Ventus 45 Tre sous-meuble B600xH880xD455mm 2tiroirs Concrete
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20035907 |
Van Marcke Ventus 45 Tre sous-meuble B600xH880xD455mm 2tiroirs Rila Oak
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20037209 |
Van Marcke Ventus 45 Tre sous-meuble B600xH880xD455mm 2tiroirs Vanille
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20051508 |
Van Marcke Ventus 45 Tre sous-meuble B600xH880xD455mm 2tiroirs beach
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20051507 |
Van Marcke Ventus 45 Tre sous-meuble B600xH880xD455mm 2tiroirs black
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20051511 |
Van Marcke Ventus 45 Tre sous-meuble B600xH880xD455mm 2tiroirs blue
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20051510 |
Van Marcke Ventus 45 Tre sous-meuble B600xH880xD455mm 2tiroirs green
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20051512 |
Van Marcke Ventus 45 Tre sous-meuble B600xH880xD455mm 2tiroirs marron
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20051509 |
Van Marcke Ventus 45 Tre sous-meuble B600xH880xD455mm 2tiroirs taupe
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20051506 |
Van Marcke Ventus 45 Tre sous-meuble B600xH880xD455mm 2tiroirs white
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20071694 |
Van Marcke Ventus 45 Tre sous-meuble L600xH880xP455mm 2tiroirs Soft Coral
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20065276 |
Van Marcke Ventus 45 Tre sous-meuble L600xH880xP455mm 2tiroirs castello oak
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20065275 |
Van Marcke Ventus 45 Tre sous-meuble L600xH880xP455mm 2tiroirs desert ash
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20065277 |
Van Marcke Ventus 45 Tre sous-meuble L600xH880xP455mm 2tiroirs halifax gold
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20065278 |
Van Marcke Ventus 45 Tre sous-meuble L600xH880xP455mm 2tiroirs walnut afterglow
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Nachfolgend finden Sie alle Informationen zum ausgewählten Artikel:
Wastafelonderkast
| Montagewijze | Vloer/wand |
| Met blad | Nee |
| Met waskom(men) | Nee |
| Hoogte | 880mm |
| Breedte | 600mm |
| Diepte | 455mm |
| Aantal deuren (totaal) | 0 |
| Aantal schuifladen | 2 |
| Materiaal corpus | Spaanderplaat |
| Materiaal front | Spaanderplaat |
| Kleur corpus | Eik |
| Kleur front | Eik |
| Uitvoering handgrepen | Geïntegreerd |
| Met handgrepen | Nee |
| Met handdoekhouder | Nee |
| Met spiegel | Nee |
| VM kleur | Castello Oak Brown |
Technisches Datenblatt
| F20072349 | Download |