Van Marcke Lanza 45 onderbouwkast 80 cm 1 lade Oak Nature greep alu metaal grijs
Verfügbar
Begrenzte Verfügbarkeit
Auf Bestellung
| SKU | Name | Bruttopreis | Anzahl | Verpackung | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20059355 |
Van Marcke Lanza 45 Unterschrank 80 cm 1 Schublade Oak Brown Griff Alu Metall Grau
|
Zentrallager:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20059354 |
Van Marcke Lanza 45 Unterschrank 80 cm 1 Schublade Oak Brown Griff Alu Metall braun
|
Zentrallager:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20059353 |
Van Marcke Lanza 45 Unterschrank 80 cm 1 Schublade Oak Brown Griff Alu matt schwarz
|
Zentrallager:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20059352 |
Van Marcke Lanza 45 Unterschrank 80 cm 1 Schublade Oak Nature Griff Alu Metall Grau
|
Zentrallager:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20059351 |
Van Marcke Lanza 45 Unterschrank 80 cm 1 Schublade Oak Nature Griff Alu Metall braun
|
Zentrallager:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20059350 |
Van Marcke Lanza 45 Unterschrank 80 cm 1 Schublade Oak Nature Griff Alu matt schwarz
|
Zentrallager:
|
TEC Delémont:
|
|
|
Nachfolgend finden Sie alle Informationen zum ausgewählten Artikel:
SKU: 946514
Van Marcke. Lanza 45. Onderbouwkast B800 x H400 x D456 cm, 1 lade, zonder sifonuitsnijding, greep: alu metaal grijs, kleur: Oak Nature.
Wastafelonderkast
| Montagewijze | Wand |
| Hoogte | 400mm |
| Breedte | 800mm |
| Diepte | 456mm |
| Aantal deuren (totaal) | 0 |
| Aantal schuifladen | 1 |
| Materiaal corpus | Gelaagd hout |
| Materiaal front | Massief hout |
| Kleur corpus | Eik |
| Kleur front | Eik |
| Uitvoering handgrepen | Greep |
| VM kleur | Oak Nature |