Van Marcke Luna opbouwwastafel rond goud
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20072297 |
Van Marcke Luna opbouwwastafel rond bronzen
|
Stock central:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20072295 |
Van Marcke Luna opbouwwastafel rond geborsteld gun metal
|
Stock central:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20072296 |
Van Marcke Luna opbouwwastafel rond goud
|
Stock central:
|
TEC Delémont:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
Wastafel
| VM kleur | Goud |
| Vorm | Rond |
| Materiaal | Roestvrijstaal (RVS - inox) |
| Kleur | Overig |
| Montagewijze | Opbouw |
| Glansgraad | Mat |
| Met bevestigingsmateriaal | Nee |
| Aantal waskommen | 1 |
| Kraangat | Zonder |
| Met overloop | Nee |
| Met afvoerklep | Ja |
| Diameter afvoergat | 40mm |
| Diepte | 400mm |
| Breedte/diameter | 400mm |
| Hoogte | 120mm |
Fiches technique
| F20072296n | Télécharger |