Outlet
Van Marcke dovera douchesysteem met keramische schijven ECO button Belgaqua
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20006157 |
Van Marcke dovera douchesysteem vierkant met keramische schijven Belgaqua
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20003196 |
Van Marcke dovera système de douche disques céramiques ECO button Belgaqua
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20006156 |
Van Marcke dovera système de douche thermostatique disques céramiques Belgaqua
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 156394
Van Marcke Origine. Dovera. Douchesysteem, thermostatisch, chroom met keramische schijven. Energy saving. Met douchegarnituur anti-kalk. Cold body. 38° safety stop. ECO button. ACS. Belgaqua.
Douchezuil/paneel
| Montage | Wand |
| Verstelbare hoogte | Ja |
| Uitvoering temperatuurregeling | Thermostatisch |
| Bediening douches | Mechanisch |
| Zelfsluitend | Nee |
| Met hoofddouche | Ja |
| Met handsproeier | Ja |
| Höhenverstellbare Handbrause | Ja |
| Mit Seitenduschen | Nein |
| Mit Sitz | Nein |
| Avec porte-savon | Non |
| Avec rangement | Non |
| Matériau du boîtier | Laiton |
| Couleur de base | Chrome |
| Hauteur | 1280mm |
| Largeur | 264mm |
| Diamètre | 250mm |
| Pression |
3bar 3bar |
| Dimensions du raccord d'alimentation | 1/2 pouce |