Van Marcke Ondine douchearm met hoofddouche matt chocolade
Verfügbar
Begrenzte Verfügbarkeit
Auf Bestellung
| SKU | Name | Bruttopreis | Anzahl | Verpackung | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20074961 |
Van Marcke Ondine bras de douche avec douche de tête champagne brossé
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20074962 |
Van Marcke Ondine bras de douche avec douche de tête chocolat mat
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20074960 |
Van Marcke Ondine bras de douche avec douche de tête or brossé
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20074959 |
Van Marcke Ondine douchearm met hoofddouche geborsteld gun metal
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Nachfolgend finden Sie alle Informationen zum ausgewählten Artikel:
Douchekop
| Materiaal | Messing |
| Vorm | Rond |
| Basiskleur | Overig |
| Max. aftapcapaciteit (bij 300 kPa) | 9.3l/min |
| Met douchearm | Ja |
| Lengte douchearm | 400mm |
| Verstelbare kop | Nee |
| Antikalksysteem | Ja |
| Instelbare sproeistraal | Nee |
| Aantal straalsoorten | 1 |
| Wandmontage | Ja |
| Met rozet | Ja |
| Maat draadaansluiting (inch) | 1/2 " |
| Diameter | 250mm |
| Voorsprong | 420mm |
| VM kleur | matt chocolade |