Grohe Relexa 50 zijdouche normalstraal antikalksysteem chroom
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20016515 |
Grohe Relexa 50 zijdouche normalstraal antikalksysteem chroom
|
Stock central:
|
TEC Delémont:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 168013
Référence fournisseur: 28286000
Grohe Relexa 50. Verstelbare zijsproeier ½" met 2 verschillende stralen: Normal, Jet. Regelbaar debiet tussen 5 en 10 l/min. - kogelgewricht.
Douchekop
| Vorm | Rond |
| Basiskleur | Chroom |
| Debietklasse | S |
| Max. aftapcapaciteit (bij 300 kPa) | 16l/min |
| Lengte douchearm | 0mm |
| Verstelbare kop | Nee |
| Instelbare sproeihoek | Ja |
| Antikalksysteem | Ja |
| Instelbare sproeistraal | Ja |
| Aantal straalsoorten | 2 |
| Zijdouche | Ja |
| Aansluiting | Buitendraad |
| Met rozet | Ja |
| Maat draadaansluiting (inch) | 1/2 " |
| Diameter | 50mm |
| Voorsprong | 0mm |
| Breedte | 50mm |
| Hoogte | 59mm |
| Diepte | 59mm |