Outlet
Grohe Rainshower Cosmopolitan 210 douche de tête D210mm EcoJoy 1jet 1/2 chromé
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
SKU: 168925
Leveranciers-referentie: 2836800E
Beschikbare verpakkingen
Om uw opslag te vergemakkelijken, bieden wij de mogelijkheid om een andere verpakking te ontvangen.
In 95% van de gevallen zal deze verpakking gerespecteerd worden.
Echter, incidentele logistieke beperkingen kunnen aanpassingen vereisen.
| Aantal | Eenheid |
|---|---|
| 1 | Pièce |
| 7 | Carton |
Grohe. Rainshower. Cosmopolitan 210. Douche de tête D210 mm. GROHE EcoJoy: limiteur de débit 5,7 l/min. 1 jet: Rain. Métallique. GROHE SpeedClean: le calcaire disparaît en un tour de main. Avec rotule, angle de rotation ± 15°. Raccord fileté 1/2. GROHE StarLight: chrome éclatant et durable. A combiner avec bras réf 28576000 (sku 168919).
Pommeau/tête de douche
| Forme | Rond |
| Couleur de base | Chrome |
| Capacité de robinet (à 300 kPa) | 0.09l/min |
| Système d'anticalcaire | Non |
| Pression de dispersion ajustable | Non |
| Douche latérale | Non |
| Dimension du raccordement fileté (en pouces) | 1/2 pouce |
| Diamètre | 210mm |
| Projection | 210mm |
| Hauteur | 41mm |