Grohe Euphoria Cube 150 hoofddouche 1straal 152x152mm 1/2 EcoJoy chroom
SKU: 168289
Referenz Hersteller 27705000
Verfügbare Verpackungen
Um Ihre Lagerung zu erleichtern, bieten wir die Möglichkeit, eine andere Verpackung zu erhalten.
In 95% der Fälle wird diese Verpackung eingehalten.
Gelegentliche logistische Einschränkungen können jedoch Anpassungen erfordern
| Anzah | Verpackung |
|---|---|
| 1 | Stuk |
| 5 | Karton |
Grohe. Euphoria. Cube 150. Hoofddouche met 1 straal (Rain). 152 x 152 mm. Kogelgewricht, draaihoek ± 12°. Aansluiting 1/2. EcoJoy: maximale doorstroming 9,5 l/min. GROHE EcoJoy waterbesparend. GROHE DreamSpray: optimaal straalpatroon. GROHE StarLight schitterende chroomafwerking. SpeedClean antikalksysteem. Inner WaterGuide: geïsoleerd waterkanaal voor een langere levensduur. Geschikt voor doorstroomgeiser.
Pommeau/tête de douche
| Forme | Carré |
| Couleur de base | Chrome |
| Classe de courant de volume | Z |
| Capacité de robinet (à 300 kPa) | 8l/min |
| Avec bras de douche | Non |
| Longueur du bras de douche | 0mm |
| Tête ajustable | Non |
| Angle de dispersion ajustable | Oui |
| Système d'anticalcaire | Oui |
| Pression de dispersion ajustable | Non |
| Nombre de possibilités de jet | 1 |
| Douche latérale | Non |
| Raccordement | Filetage intérieur |
| Avec rosace | Non |
| Dimension du raccordement fileté (en pouces) | 1/2 pouce |
| Diamètre | 0mm |
| Projection | 0mm |
| Largeur | 152mm |
| Hauteur | 52mm |
| Tiefe | 52mm |
Anleitungen
| IM_168289 | Download |