TeceNow bedieningsplaat duospoeltechniek zwart mat
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20045023 |
TeceNow bedieningsplaat duospoeltechniek chroom glanzend
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20028046 |
TeceNow bedieningsplaat duospoeltechniek wit
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20028048 |
TeceNow bedieningsplaat duospoeltechniek zwart mat
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20045025 |
TeceNow plaque de commande rinçage duo chrome mat
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20045027 |
TeceNow plaque de commande rinçage duo noir
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 087586
Référence fournisseur: 9240407
Conditionnements disponibles
Afin de faciliter votre stockage, nous offrons la possibilité de recevoir un conditionnement différent.
Dans 95% des situations, ce conditionnement sera respecté.
Des contraintes logistiques occasionnelles peuvent cependant nécessiter des ajustements.
| Quantité | Emballage |
|---|---|
| 1 | Stuk |
| 10 | Karton |
Tece. TeceNow. Bedieningsplaat in kunststof met duospoeltechniek. Geschikt voor bediening vanaf voor- of bovenzijde. 220x150x5 mm.
Bedieningsplaat spoelsysteem mechanisch
| Materiaal | Kunststof |
| Basiskleur | Zwart |
| Bediening | Tweeknops |
| Geschikt voor planchetbediening | Ja |
| Geschikt voor frontbediening | Ja |
| Lengte | 2200mm |
| Breedte | 50mm |
| Hoogte | 1500mm |
Manuels
| GM_087572 | Télécharger |