Tece TeceLoop bedieningsplaat voor urinoir wit
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20045043 |
Tece TeceLoop bedieningsplaat voor urinoir wit
|
Stock central:
|
TEC Lomme:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 087811
Référence fournisseur: 9242600
Tece. TeceLoop. Duwplaat urinoir wit.
Bedieningsplaat spoelsysteem mechanisch
| Materiaal | Kunststof |
| Basiskleur | Wit |
| Bediening | Eenknops |
| Geschikt voor planchetbediening | Nee |
| Geschikt voor frontbediening | Ja |
| Lengte | 100mm |
| Breedte | 120mm |
| Hoogte | 6mm |