Outlet
Grohe Skate Cosmopolitan S bedieningsplaat brushed warm sunset
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20052341 |
Grohe Skate Cosmopolitan S plaque de commande Brushed Hard Graphite
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20052343 |
Grohe Skate Cosmopolitan S plaque de commande brushed cool sunrise
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20052342 |
Grohe Skate Cosmopolitan S plaque de commande brushed warm sunset
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 165055
Leveranciers-referentie: 37535DL0
Deze GROHE Skate Cosmopolitan S-doorspoelknop legt de perfecte finishing touch aan elke coole en moderne badkamer. Het kleinere, slankere formaat (130 x 172 x 5 mm) is een nieuwe toevoeging aan de serie en zorgt ervoor dat u steeds de juiste oplossing kunt vinden die bij uw design past. De muurplaat heeft een duurzame, krasbestendige en onderhoudsvriendelijke GROHE StarLight-laag en een elegante Brushed Warm Sunset-afwerking die jarenlang meegaat. En ze is ook nog eens milieuvriendelijk. Met het dubbele doorspoelsysteem kunt u het doorspoelvolume instellen op 3 of 6 liter (of 3 en 4,5 liter in bepaalde keramische uitvoeringen) en kunt u een volledige doorspoeling stoppen met de kleine knop. De GROHE EcoJoy-doorspoeltechnologie verlaagt uw waterverbruik bovendien met tot wel 50%! Installeren kan heel eenvoudig zonder gereedschap – u hebt enkel een speciale revisieschacht nodig (40 911 000 voor GD2-spoelbakken of 40 950 000 voor lage installatiehoogtes).
Bedieningsplaat spoelsysteem mechanisch
| Materiaal | Kunststof |
| Basiskleur | Overig |
| Type bekrachtiging | Pneumatisch |
| Commande | À deux boutons |
| Adapté à une commande au-dessus du rangement | Oui |
| Adapté à une commande face avant | Oui |
| Adapté aux WC muraux | Oui |
| Adapté aux urinoirs | Oui |
| Protection contre le vandalisme | Non |
| Support de bloc pour cuve de toilette inclus | Non |
| Longueur | 172mm |
| Largeur | 130mm |
| Hauteur | 5mm |