Outlet
Van Marcke Icarus douchebak 1400 x 900 x 40 mm
Verfügbar
Begrenzte Verfügbarkeit
Auf Bestellung
| SKU | Name | Bruttopreis | Anzahl | Verpackung | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20015734 |
Van Marcke Icarus Duschwanne 1200 x 900 x 40 mm
|
Zentrallager:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20015735 |
Van Marcke Icarus Duschwanne 1400 x 900 x 40 mm
|
Zentrallager:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20015736 |
Van Marcke Icarus Duschwanne 1600 x 900 x 40 mm
|
Zentrallager:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20015737 |
Van Marcke Icarus Duschwanne 1800 x 900 x 40 mm
|
Zentrallager:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20015733 |
Van Marcke Icarus Duschwanne 900 x 900 x 40 mm
|
Zentrallager:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
Nachfolgend finden Sie alle Informationen zum ausgewählten Artikel:
SKU: 122131
Van Marcke. Icarus. Zelfdragende douchebak in acryl. Effen structuur. Wit. Inclusief afdekplaatje in acryl en afvoer extra vlak. Afvoer D90. Potenstel is optioneel (SKU 127000).
SKU 20069769 ist der Nachfolger von SKU 20015735Douchebak
| Vorm | Rechthoekig |
| Materiaal | Kunststof |
| Lengte | 1400mm |
| Breedte | 900mm |
| Hoogte | 40mm |
| Met poten | Nee |
| Kleur | Wit |
| Glansgraad | Glanzend |
| Diameter afvoergat | 90mm |
| Met douchebakpanelen | Nee |
| Met antislipuitrusting | Nee |
Anleitungen
| IM_122129 | Download |