NIC UITSTORTGOOTST.KUNSTST.WT
SKU: 070271
Leveranciers-referentie: 6000101
Nicoll. Uitstortgootsteen in kunststof, wit.
Spülausguss
| Farbe | weiß |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Mit Eimerrost | Nein |
| Anzahl der Spülbecken | 1 |
| Montageart | Dübelbolzen |
| Met bevestigingsmateriaal | Nee |
| Diepte | 345mm |
| Breedte | 495mm |
| Hoogte | 150mm |
Technische fiches
| F070271n | Download |