Laufen Kartell cuvette suspendue 545 x 370 x 355 mm noire brillante
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20037513 |
Laufen Kartell cuvette suspendue 545 x 370 x 355 mm
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20037514 |
Laufen Kartell cuvette suspendue 545 x 370 x 355 mm LCC
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20037515 |
Laufen Kartell cuvette suspendue 545 x 370 x 355 mm mat
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20037517 |
Laufen Kartell cuvette suspendue 545 x 370 x 355 mm mat grise
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20037516 |
Laufen Kartell cuvette suspendue 545 x 370 x 355 mm noire brillante
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 059818
Leveranciers-referentie: H8203370200001
Laufen. Kartell. WC suspendu, à fond creux sans bride. Sans abattant.
WC
| Type | Mur |
| Matériau | Céramique |
| Degré de brillance | Brillant |
| Forme / moulage de nettoyage / rinçage / vidange / évacuation air vicié | Bas |
| Toilettes surélevées | Non |
| Toilettes pour enfants | Non |
| Avec matériau de fixation | Oui |
| Position du drainage | TC (tube court) |
| Largeur | 370mm |
| Profondeur | 545mm |
| Hauteur | 430mm |
Technische fiches
| F059815e | Download |