Outlet
Ideal Standard Connect hangtoilet rimless
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20027669 |
Ideal Standard Connect hangtoilet rimless
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 010344
Référence fournisseur: E817401
Ideal Standard. Connect. Hangtoilet zonder spoelrand in porselein wit of wit Ideal Plus. Zonder toiletzitting.
Closet
| Type | Wand |
| Materiaal | Keramiek |
| Kleur | Wit |
| Glansgraad | Glanzend |
| Spoelvorm | Diep |
| Zonder spoelrand | Ja |
| Verhoogd toilet | Nee |
| Kindertoilet | Nee |
| Met bevestigingsmateriaal | Nee |
| Plaats uitlaat | PK (Pijp kort) |
| Breedte | 360mm |
| Diepte | 550mm |
| Hoogte | 335mm |
| Hartmaat bevestiging wandcloset | 180mm |