Gustavsberg Yoric hangWC porselein wit
SKU: 053050
Referenz Hersteller 7G651001
Gustavsberg. Yoric. HangWC - Totale diepte: 55 cm - Bevestigingsgaten op pot 18 cm van elkaar. Zonder jachtbak, zonder zitting. OPGELET: ENKEL TE COMBINEREN MET DE HARO ECCO ZITTING MET SKU 097361 !!!
WC
| Typ | Wand |
| Werkstoff | Keramik |
| Farbe | weiß |
| Glanzgrad | glänzend |
| Spülform | tief |
| Erhöhte Toilette | Nein |
| Kindertoilette | Nein |
| Mit Befestigungsmaterial | Nein |
| Position Abfluss | RK (Rohr kurz) |
| Breite | 350mm |
| Tiefe | 550mm |
| Höhe | 350mm |