Hippo Night Deals
Villeroy&Boch O.novo PACK hangtoilet DirectFlush wit alpin CeramicPlus
Verfügbar
Begrenzte Verfügbarkeit
Auf Bestellung
| SKU | Name | Bruttopreis | Anzahl | Verpackung | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20054169 |
Villeroy&Boch O.novo PACK Hängetoilette DirectFlush weiß alpin CeramicPlus
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20038439 |
Villeroy&Boch O.novo PACK hangtoilet rimless DirectFlush wit alpin
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Nachfolgend finden Sie alle Informationen zum ausgewählten Artikel:
SKU: 053113
Referenz Hersteller 5660HRR1
Villeroy&Boch. O.novo. PACK. Ovale wandhangende diepspoelcloset + zitting. DirectFlush, horizontale afvoer. Closetzitting met QuickRelease en SoftClosing scharnieren. Niet geschikt voor aansluiting op drukspoelinrichting. Wit alpin. CeramicPlus. 360 x 560 mm.
Closetcombinatie
| Type | Wand |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Keramiek |
| Glansgraad | Glanzend |
| Spoelvorm | Diep |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Onderhoudsvriendelijke oppervlakken | Ja |
| Met bevestigingsmateriaal | Nee |
| Verhoogd toilet | Nee |
| Plaats uitlaat | PK (Pijp kort) |
| Zonder spoelrand | Ja |
| Spoeling | Overig |
| Spoelwaterhoeveelheid | 4.5l |
| Met geur dispenser | Nee |
| Hartmaat bevestiging wandcloset | 180 |
| Met toiletzitting | Ja |
| Soort zitting | hard |
| Met snelbevestiging zitting | Ja |
| Breedte | 360mm |
| Diepte | 560mm |
| Hoogte | 350mm |
| Met stankafzuiging | Nee |