Duravit Durastyle PACK hangtoilet
SKU: 058016
Referenz Hersteller 45510900A1
Duravit. Durastyle. Hangtoilet Pack zonder spoelrand inclusief Durafix voor onzichtbare bevestiging. Indien geen voorwandelement wordt toegepast, wordt de bevestiging 006500 aanbevolen.
WC-Kombination
| Typ | Wand |
| Farbe | weiß |
| Werkstoff | Keramik |
| Glanzgrad | glänzend |
| Spülform | tief |
| Mit Befestigungsmaterial | Nein |
| Erhöhte Toilette | Ja |
| Spülung | fest |
| Wasseranschluss links | Nein |
| Wasseranschluss rechts | Nein |
| Wasseranschluss hinten | Nein |
| Wasseranschluss unten | Nein |
| Breite | 373mm |
| Tiefe | 540mm |
| Höhe | 393mm |