Laufen Pro staand toilet back to wall verhoogd 700 x 360 x 460 mm diepspoel uitgang Vario 70-300
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20037458 |
Laufen Pro staand toilet back to wall verhoogd 700 x 360 x 460 mm diepspoel uitgang Vario 70-300
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 049809
Référence fournisseur: H8249550000001
Laufen. Pro. Staand toilet back to wall verhoogd met uitgang Vario 70-300 in wit porselein. Zonder toiletzitting en zonder jachtbak.
Closet
| Type | Vats |
| Materiaal | Keramiek |
| Kleur | Wit |
| Glansgraad | Glanzend |
| Spoelvorm | Diep |
| Verhoogd toilet | Ja |
| Met bevestigingsmateriaal | Nee |
| Plaats uitlaat | PK (Pijp kort) |
| Breedte | 360mm |
| Diepte | 700mm |
| Hoogte | 460mm |
Fiches techniques
| F049809 | Télécharger |