intro Star+ PACK hangurinoir opbouwflush afvoer wand/onder 300x300x625mm wit
Verfügbar
Begrenzte Verfügbarkeit
Auf Bestellung
SKU: 069010
intro. Star+. PACK. Hangurinoir voor opbouwflush in porselein. Compleet met bevestigingen, rooster, sifon en urinoirspoeler. Afvoeraansluiting: wand/onder.
Urinal
| Ausführung | Wand |
| Werkstoff | Keramik |
| Farbe | weiß |
| Spülwasseranschluss | oben |
| Anschluss Abfluss | Wand |
| Min. Spülwassermenge | 1l |
| Mit Befestigungsmaterial | Ja |
| Höhe | 625mm |
| Breite | 300mm |
| Tiefe | 300mm |
Technisches Datenblatt
| F069010d | Download |