Geberit jachtbak voor hoge opstelling wit
SKU: 083300
Referenz Hersteller 123.700.11.1
GEB.123700 JACHTB.HOOG MOD.WIT
Opbouwspoelreservoir
| Materiaal spoelreservoir | Kunststof |
| Kwaliteitsklasse | ABS |
| Met anti-condensisolatie | Nee |
| Kleur | Wit |
| Aansluiting leidingwater | Binnendraad |
| Wateraansluiting links | Ja |
| Wateraansluiting rechts | Ja |
| Wateraansluiting boven | Nee |
| Wateraansluiting onder | Nee |
| Wateraansluiting achter | Nee |
| Spoelwaterhoeveelheid |
6l 9l |
| Spoeling | Vast |
| Spoelwaterhoeveelheid instelbaar | Nein |
| Montageposition des Spülkastens | hoch |
| Mit Eckventil | Nein |
| Höhe | 380mm |
| Breite | 410mm |
| Tiefe | 128mm |