Villeroy & Boch Subway baignoire à encastrer duo 1700 x 750 x 450 mm
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 120340
Leveranciers-referentie: UBA170SUB2V-01
Villeroy & Boch. Subway. Baignoire à encastrer Duo en acrylique. Jeu de pieds à commander séparément.
Badewanne
| Ausführung | Badewanne |
| Form | rechteckig |
| Eckwanne | Nein |
| Halb freistehend | Nein |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Freistehend | Nein |
| Werkstoffgüte | Acryl |
| Länge | 1700mm |
| Breite | 750mm |
| Höhe | 450mm |
| Tiefe (innen bis zum Überlauf) | 450mm |
| Mit Füßen | Nein |
| Farbe | weiß |
| Inhalt | 160l |
| Mit Überlaufloch | Ja |
| Position Ablaufloch | Mitte |
| Durchmesser Ablaufloch | 52mm |
| Mit Rutschhemmung | Nein |