Franke Dryers DRYX600 handendroger Hands-in opbouw 7-10sec antibacterieel zilver
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20031302 |
Franke Dryers DRYX600 sèche-mains Hands-in mural antibactérien argent 7-10 sec
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 248018
Référence fournisseur: 2030069907
Franke. Handendroger DRYERS. High Speed handendroger "Hands-in" voor opbouwmontage, van antibacterieel ABS-kunststof, zilverkleurig, droogtijd 7-10 seconden, hygiënisch dankzij opto-elektronisch gestuurde bediening en geïntegreerde HEPA filter, luchtsnelheid instelbaar, optionele warme- of koude lucht, automatische uitschakeling na 25 seconden, watertank- en afvoer kunnen separaat gereinigd worden, beschermingklasse IPX4. Kabel en stekker niet bijgeleverd.
Sèche-mains
| Matériau du boîtier | Plastique |
| Tension |
220V 240V |
| Fréquence | 50/60 Hz |
| Couleur | Argent |
| Puissance de raccordement élément de chauffage |
1250W 1650W |
| Bruit de fonctionnement | 69dB |
| Type d'actionnement | Électronique de rapprochement |
| Classe de protection (IP) | IPX4 |
| Hauteur | 699mm |
| Largeur | 300mm |
| Profondeur | 230mm |
| Poids | 7kg |