Van Marcke 365 wastafelzuil
SKU: 018563
Van Marcke. Van Marcke 365. Wastafelzuil met afmetingen 16x15,5x70cm.
Wastafelzuil
| Onderhoudsvriendelijke oppervlakken | Ja |
| Materiaal | Keramiek |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Kleur | Wit |
| Met bevestigingsmateriaal | Nee |
| Montagewijze | Overig |
| Hoogte | 70mm |
| Breedte | 15.5mm |
| Diepte | 16mm |
| Afhankelijk van fabricaat en type | Ja |
Technische fiches
| F018563n | Download |