Outlet
Ideal Standard Strada opbouwwastafel 50 x 42 cm wit
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
SKU: 010371
Leveranciers-referentie: K077601
Ideal Standard. Strada. Opbouwwastafel in fijne vuurklei Zonder kraangat zonder overloopverbinding.
Wastafel
| Vorm | Rechthoekig |
| Materiaal | Keramiek |
| Kleur | Wit |
| Soort bevestiging | Plaatmontage |
| Montagewijze | Opbouw |
| Met bevestigingsmateriaal | Nee |
| Afzetplateau | Zonder |
| Aantal waskommen | 1 |
| Medische uitvoering | Nee |
| Kraangat | Zonder |
| Doorslaanbare kraangaten | Zonder |
| Met overloop | Nee |
| Met geïntegreerde zeepschaal | Nee |
| Met boring voor zeepdispenser | Nee |
| Met handdoekhouder | Nee |
| Met rugwand | Nee |
| Diepte | 420mm |
| Breedte/diameter | 500mm |
| Hoogte | 140mm |
Technische fiches
| F010371n | Download |