Delabie SD drinkfontein
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20030111 |
Delabie SD drinkfontein
|
Stock central:
|
TEC Delémont:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 184310
Référence fournisseur: 180800
Delabie. SD. Drinkfontein, wandmodel, 320x320x150 mm. RVS 304 gesatineerd.
Wastafel
| Vorm | Overig |
| Materiaal | Roestvrijstaal (RVS - inox) |
| Kwaliteitsklasse | Inox RVS 304 (1.4301) |
| Kleur | Roestvrijstaal ( RVS ) |
| Soort bevestiging | Deuvelbouten |
| Montagewijze | Hangend |
| Glansgraad | Mat |
| Geschikt voor hoekmontage links | Nee |
| Geschikt voor meubel | Nee |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Geschikt voor hoekmontage rechts | Nee |
| Afzetplateau | Zonder |
| Aantal gebruiksplaatsen | 1 |
| Aantal waskommen | 1 |
| Medische uitvoering | Nee |
| Onderhoudsvriendelijke oppervlakken | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Kraangat | Rechts |
| Aantal kraangaten per waskom | 1 |
| Doorslaanbare kraangaten | Zonder |
| Met kraan | Ja |
| Type kraan/mengkraan | met één greep |
| Met overloop | Nee |
| Overloop zichtbaar | Nee |
| Met afvoerklep | Ja |
| Met afvoerstop en ingebouwde overloop | Nee |
| Met boring voor draaiknop waste | Nee |
| Met sifon | Nee |
| Met geïntegreerde zeepschaal | Nee |
| Met boring voor zeepdispenser | Nee |
| Met handdoekhouder | Nee |
| Met rugwand | Nee |
| Geschikt voor sifonkap | Nee |
| Sifonkap meegeleverd | Nee |
| Geschikt voor zuil | Nee |
| Zuil meegeleverd | Nee |
| Geschikt voor poten | Nee |
| Poten meegeleverd | Nee |
| Diepte | 320mm |
| Breedte/diameter | 320mm |
| Hoogte | 150mm |
| Voorzien van aardverbinding (aansluiting) | Ja |
| Met poten | Nee |