Laufen VAL handwasbak 40x42,5 cm
SKU: 019943
Leveranciers-referentie: H8112810001041
Laufen. VAL. Rond handwasbakje in Saphir keramiek wit. Met 1 kraangat en overloop.
Wastafel
| Vorm | Rond |
| Materiaal | Keramiek |
| Kleur | Wit |
| Montagewijze | Hangend |
| Hartmaat boutgaten | 180mm |
| Aantal waskommen | 1 |
| Kraangat | Midden |
| Met overloop | Ja |
| Diepte | 425mm |
| Breedte/diameter | 400mm |
| Hoogte | 155mm |
Technische fiches
| F019943 | Download |