Geberit Duobloc AP117 opbouwjachtbak
SKU: 081934
Leveranciers-referentie: 136.535.11.1
Geberit. Duobloc. Opbouwspoelreservoir AP117, spoeling met 2 hoeveelheden, aansluiting aan de watertoevoer aan de zijkant of achteraan in het midden.
Opbouwspoelreservoir
| Materiaal spoelreservoir | Kunststof |
| Kwaliteitsklasse | Overig |
| Met anti-condensisolatie | Nee |
| Kleur | Wit |
| Wateraansluiting links | Ja |
| Wateraansluiting rechts | Ja |
| Wateraansluiting boven | Nee |
| Wateraansluiting onder | Nee |
| Wateraansluiting achter | Ja |
| Spoelwaterhoeveelheid |
3l 9l |
| Spoeling | Twee hoeveelheden |
| Spoelwaterhoeveelheid instelbaar | Nee |
| Bediening | Drukktoets |
| Handbediening | Ja |
| Positie reservoir | Overig |
| Met stopkraan | Nee |
| Hoogte | 440mm |
| Breedte | 400mm |
| Diepte | 140mm |