Delabie TEMPOMIX wastafelmengkraan F3/8" 7 sec
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
SKU: 184380
Leveranciers-referentie: 795000
Delabie. TEMPOMIX. Eéngreeps wastafelmengkraan. Soft-touch bediening. Temperatuurregeling en bediening via de drukknop. Tijdstroom 7 seconden. Debiet vooraf ingesteld op 3 lpm bij 3 bar, instelbaar van 1,4 - 6 lpm. Kalkbestendige mousseur. Verchroomd lichaam van massief messing. PEX flexibels met afsluitkranen F3/8", filters en terugslagkleppen. Bevestiging versterkt door 2 roestvrijstalen stangen. Instelbare maximale temperatuurbegrenzer. Ergonomische verchroomde metalen drukknop.
Zelfsluitende kraan - mechanisch
| Materiaal | Messing |
| Bediening | Hand |
| Oppervlaktebescherming | Verchroomd |
| Glansgraad | Glanzend |
| Montagewijze | Blad/kraangat |
| Aansluiting aanvoer | Slang (schroefkoppeling) |
| Basiskleur | Chroom |
| Uitvoering afvoer | vast onderaan |
| Mondstuk waterkraan | straalregelaar |
| Aansluitmaat aanvoer | 3/8" |
| Met uitloop | Ja |
| Max. aftapcapaciteit (bij 300 kPa) | 6l/min |
| Met rozetten/afdekplaat | Nee |
| Totale opbouwhoogte | 141mm |
| Opbouwhoogte onderzijde kraanmond | 60mm |
| Spoeltijd instelbaar | Nee |
| Overhang afvoer | 110mm |
| Met filter | Ja |
| Geluidsklasse volgens EN ISO 3822 | Groep I,<= 20 dB(A) |
| KIWA-keuring | Nee |
Handleidingen
| GM_20059270 | Download |