Hansgrohe Logis ééngreepswastafelmengkraan Fine met Push-Open chroom
| SKU | Name | Bruttopreis | Anzahl | Verpackung | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20062631 |
Hansgrohe Logis Einhebel-Waschtischmischer 110 Fine CoolStart chrom
|
Zentrallager:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20062629 |
Hansgrohe Logis Einhebel-Waschtischmischer 110 Fine chrom
|
Zentrallager:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20062630 |
Hansgrohe Logis Einhebel-Waschtischmischer Fine mit Push-Open chrom
|
Zentrallager:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
Nachfolgend finden Sie alle Informationen zum ausgewählten Artikel:
SKU: 187070
Referenz Hersteller 71252000
Verfügbare Verpackungen
Um Ihre Lagerung zu erleichtern, bieten wir die Möglichkeit, eine andere Verpackung zu erhalten.
In 95% der Fälle wird diese Verpackung eingehalten.
Gelegentliche logistische Einschränkungen können jedoch Anpassungen erfordern
| Anzah | Verpackung |
|---|---|
| 1 | Stuk |
| 5 | Karton |
Hansgrohe. Logis. Eéngreepswastafelmengkraan 110 Fine met Push-Open. ComfortZone 110. Voorsprong: 121 mm. Uitloophoogte: 110 mm. Greepvariant: rechte greep. Straalsoort: normale straal. Maximale doorstroomhoeveelheid bij 3 bar: 5 l/min. Keramische cartouche. Temperatuurbegrenzing instelbaar. PushOpen afvoergarnituur G 1 1/4. Materiaal afvoergarnituur: synthetisch. Aansluiting: G ⅜ aansluitingen.
Mengkraan voor lavabo
| Type greep | met één greep |
| Uitvoering temperatuurregeling | handmatige bediening |
| Oppervlaktebescherming | Verchroomd |
| Oppervlaktebehandeling | gepolijst |
| Montage | Blad/kraangat |
| Basiskleur | Chroom |
| Accentkleur | Chroom |
| Aantal kraangaten | 1-gats |
| Middenafstand | 121mm |
| Uitvoering afvoer | vast onderaan |
| Aansluitmaat aanvoer | 3/8" (10) |
| Mondstuk waterkraan | straalregelaar |
| Uittrekbare inlaat met handdouche | Nee |
| Met afsluitkraan voor aansluiting van externe toestellen | Nee |
| Met koppelingen | Nee |
| Met rozetten/afdekplaat | Nee |
| Type afvoeraansluiting | Klik waste |
| Temperatuurbegrenzing | Ja |
| Voorbereid voor temperatuurbegrenzing | Nee |
| Koudestart funktie | Nee |
| Max. aftapcapaciteit (bij 300 kPa) | 5l/min |
| Debietklasse | Zonder |
| Totale opbouwhoogte | 177mm |
| Lagedrukuitvoering | Nee |
| Overhang afvoer | 121mm |