Van Marcke Nero II externe onderdelen alleen voor inbouw ééngreeps wastafelmengkraan geborsteld nikkel
Verfügbar
Begrenzte Verfügbarkeit
Auf Bestellung
| SKU | Name | Bruttopreis | Anzahl | Verpackung | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20074585 |
Van Marcke Nero II externe onderdelen alleen voor inbouw ééngreeps wastafelmengkraan chroom
|
Zentrallager:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20074587 |
Van Marcke Nero II externe onderdelen alleen voor inbouw ééngreeps wastafelmengkraan geborsteld nikkel
|
Zentrallager:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20074586 |
Van Marcke Nero II externe onderdelen alleen voor inbouw ééngreeps wastafelmengkraan mat zwart
|
Zentrallager:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
Nachfolgend finden Sie alle Informationen zum ausgewählten Artikel:
Inbouwmengkraan
| Uitvoering | Inbouwelement |
| Type greep | met één greep |
| Uitvoering temperatuurregeling | handmatige bediening |
| Geschikt voor bad (inbouw in muur) | Nee |
| Geschikt voor badrand/tegelrand | Nee |
| Geschikt voor douche | Nee |
| Geschikt voor wastafel (inbouw in muur) | Ja |
| Geschikt voor keuken | Nee |
| Basiskleur | Overig |
| Aansluitmaat aanvoer | 1/2" (15) |
| Max. aftapcapaciteit (bij 300 kPa) | 5.9l/min |
| Met douchegarnituur | Nee |
| Overhang afvoer | 176mm |
| Lengte | 160mm |
| VM kleur | Geborsteld nikkel |
Technisches Datenblatt
| F20074587n | Download |