Outlet
Grohe Grotherm Perfect Shower Set Tempesta afwerkingsset
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20016585 |
Grohe Grotherm Perfect Shower Set Tempesta set de finition
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 168929
Référence fournisseur: 34727000
Grohe. Grotherm. Perfect Shower Set Tempesta. Deze doucheset bestaat uit een Grohtherm thermostaat trim set met een slanke, vierkante vorm, plus een GROHE Rapido SmartBox universele rough-in box voor verborgen installatie, een Tempesta 210 mm hoofddouche met 286 mm douche- arm, een Tempesta 100 mm handdouche met houder en 1500 mm Rotaflex TwistFree slang.
Inbouwmengkraan
| Uitvoering | Inbouwelement en opbouwelement |
| Type greep | met twee grepen |
| Uitvoering temperatuurregeling | Thermostatisch |
| Geschikt voor bad (inbouw in muur) | Nee |
| Geschikt voor badrand/tegelrand | Nee |
| Geschikt voor douche | Ja |
| Geschikt voor wastafel (inbouw hoge rugwand) | Nee |
| Geschikt voor wastafel (inbouw in muur) | Nee |
| Geschikt voor keuken | Nee |
| Materiaal afbouwdeel | Messing |
| Oppervlaktebescherming afbouwdeel | Verchroomd |
| Oppervlaktebehandeling afbouwdeel | gepolijst |
| Basiskleur | Chroom |
| Accentkleur | Overig |
| Aansluiting aanvoer | Binnendraad |
| Aansluitmaat aanvoer | 1/2" (15) |
| Aantal uitgaande aansluitingen | 2 |
| Met omschakeleenheid | Ja |
| Temperatuurbegrenzing | Ja |
| Terugstroombeveiliging volgens EN 1717 | EB |
| Debietklasse | S |
| Max. aftapcapaciteit (bij 300 kPa) | 16.5l/min |
| Met douchegarnituur | Ja |
| Met uitloop | Nee |
| Met bevestigingsvoorziening voorwandinstallatie | Ja |
| Verlengstukkenset leverbaar | Ja |
| Overhang afvoer | 286mm |
| Geluidsklasse volgens EN ISO 3822 | Groep I,<= 20 dB(A) |
| Profondeur d'encastrement | 75mm |
| Homologation selon BBR/EKS | Non |