Outlet
GO COCOON INOX DOUC.KRAAN THRM
SKU: 185878
Beschikbare verpakkingen
Om uw opslag te vergemakkelijken, bieden wij de mogelijkheid om een andere verpakking te ontvangen.
In 95% van de gevallen zal deze verpakking gerespecteerd worden.
Echter, incidentele logistieke beperkingen kunnen aanpassingen vereisen.
| Aantal | Eenheid |
|---|---|
| 1 | Stuk |
| 6 | Karton |
GO by Van Marcke. Cocoon inox. Douchemengkraan thermostatisch naakt en brushed nikkel met veiligheidsblokkering en keramische schijven. Inclusief rozetten en S-koppelingen.
Douchemengkraan
| Type greep | met twee grepen |
| Uitvoering temperatuurregeling | Thermostatisch |
| Temperatuurbegrenzing (38 °C) | Ja |
| Materiaal kraan | Messing |
| Middenafstand | 150mm |
| Basiskleur | Overig |
| Aansluiting aanvoer | Buitendraad |
| Aansluitmaat aanvoer | 3/8" (10) |
| Nom. binnendiameter uitlaat | 3/8" (10) |
| Met douchegarnituur | Nee |
| Met koppelingen | Ja |
| VM kleur | Brushed Nickel |