Outlet
GO HELENE BLACK BIDETMENGKRAAN
SKU: 185870
Beschikbare verpakkingen
Om uw opslag te vergemakkelijken, bieden wij de mogelijkheid om een andere verpakking te ontvangen.
In 95% van de gevallen zal deze verpakking gerespecteerd worden.
Echter, incidentele logistieke beperkingen kunnen aanpassingen vereisen.
| Aantal | Eenheid |
|---|---|
| 1 | Stuk |
| 10 | Karton |
GO by Van Marcke. Helene black. Bidetmengkraan ééngatsmontage, met click-clack, binnenwerk, keramische schijven, inclusief flexibels en fixatieset. Mat zwart.
Bidetmengkraan
| Type greep | met één greep |
| Uitvoering temperatuurregeling | handmatige bediening |
| Materiaal kraan | Messing |
| Basiskleur | Zwart |
| Aantal kraangaten | 1-gats |
| Aansluitmaat aanvoer | 3/8" (10) |
| Mondstuk waterkraan | Straalbreker vast |
| Uittrekbare inlaat met handdouche | Nee |
| Type afvoeraansluiting | Trekwaste |
| Max. aftapcapaciteit (bij 300 kPa) | 13l/min |
| Totale opbouwhoogte | 152mm |
| Opbouwhoogte onderzijde kraanmond | 84mm |
| Overhang afvoer | 165mm |
Technische fiches
| F185870 | Download |