Tece TeceLux bedieningsplaat wit glas knoppen wit
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 087273
Leveranciers-referentie: 9650000
Tece. TeceLux. Bedieningsplaat met mechanische bediening - glas wit - toetsen wit.
Bedieningsplaat spoelsysteem mechanisch
| Materiaal | Glas |
| Basiskleur | Wit |
| Bediening | Tweeknops |
| Geschikt voor planchetbediening | Nee |
| Geschikt voor frontbediening | Ja |
| Lengte | 555mm |
| Breedte | 430mm |
| Hoogte | 16mm |