Geberit Twinline 30 bedieningsplaat 2 toetsen chroom blinkend/chroom mat
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20027987 |
Geberit Twinline 30 bedieningsplaat 2 toetsen chroom blinkend/chroom mat
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20027986 |
Geberit Twinline 30 bedieningsplaat 2 toetsen wit/chroom
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 085345
Leveranciers-referentie: 115.899.KH.1
Geberit. Twinline 30. Bedieningsplaat in kunststof voor inbouwreservoir. Met 2 toetsen voor grote en kleine spoeling.
Bedieningsplaat spoelsysteem mechanisch
| Materiaal | Kunststof |
| Oppervlaktebescherming | Verchroomd |
| Oppervlaktebehandeling | Geen (onbehandeld) |
| Basiskleur | Chroom |
| Accentkleur | Chroom |
| Glansgraad | Glanzend |
| Type bekrachtiging | Mechanisch |
| Bediening | Tweeknops |
| Geschikt voor planchetbediening | Nee |
| Geschikt voor frontbediening | Ja |
| Geschikt voor spoelreservoir | Ja |
| Geschikt voor inbouw drukspoelventiel | Ja |
| Geschikt voor wandcloset | Ja |
| Geschikt voor urinoir | Nee |
| Vandaalbestendig | Nee |
| Met toiletblokhouder | Nee |
| Lengte | 340mm |
| Breedte | 185mm |
| Hoogte | 32mm |
Technische fiches
| F20010168n | Download |