Ideal Standard Ceratherm T25 douchesysteem hoofddouche 250mm chroom
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20029799 |
Ideal Standard Ceratherm T25 douchesysteem hoofddouche 200mm chroom
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20053355 |
Ideal Standard Ceratherm T25 douchesysteem hoofddouche 200mm silk black
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20074988 |
Ideal Standard Ceratherm T25 douchesysteem hoofddouche 250mm chroom
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20074989 |
Ideal Standard Ceratherm T25 douchesysteem hoofddouche 250mm zwart
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
Leveranciers-referentie: A8489AA
Artikel 20074988 is de vervanger van 20016695
Douchezuil/paneel
| Montage | Wand |
| Met hoofddouche | Ja |
| Met handsproeier | Ja |
| Lengte doucheslang | 1750mm |
| Met zijdouches | Nee |
| Met zitplaats | Nee |
| Met zeephouder | Nee |
| Met planchet | Nee |
| Basiskleur | Chroom |
| Accentkleur | Chroom |
| Hoogte | 1117mm |
| Breedte | 315mm |
| Diepte | 505mm |
| Diameter | 250mm |