Outlet
Van Marcke Don tablet met 1wastafel kunstmarmer 700x500x15mm wit
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20003091 |
Van Marcke Don tablette avec 1lavabo marbre artificiel 700x500x15mm blanc
|
Stock central:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20003092 |
Van Marcke Don tablette avec 1lavabo marbre artificiel 900x500x15mm blanc
|
Stock central:
|
TEC Delémont:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 928345
Van Marcke Origine Don. Integrale tablet 700x500x15, wit.
SKU 20066784 est le successeur de SKU 20003091Wastafelblad
| Uitvoering | Met geïntegreerde waskom(men) |
| Vorm | Rechthoekig |
| Geschikt voor hoekmontage | Nee |
| Aantal gebruiksplaatsen | 1 |
| Aantal waskommen/waskomuitsparingen | 1 |
| Aantal kraangaten | 1 |
| Aflegdeel | Zonder |
| Breedte | 700mm |
| Diepte | 500mm |
| Dikte | 15mm |
| Met rugwand | Nee |
| Materiaal blad | Kunststof |
| Materiaal waskom(men) | Kunststof |
| Kleur blad | Wit |
| Kleur waskom(men) | Wit |
| Met handdoekhouder | Nee |
Fiches technique
| F928345f | Télécharger |